O nás

Prvopočátek naší firmy se datuje již do roku 1992, kdy pan Kozumplík začal podnikat jako OSVČ v oblasti zámečnictví a obrábění kovů. V roce 1995 po získání koncesní listiny „Vývoj, výroba, opravy, úpravy a půjčování zbraní a přeprava, nákup, prodej, znehodnocování a ničení zbraní a střeliva“ se firma začala věnovat činnosti v tomto oboru, převážně pak opravám, seřizování a prodeji zbraní. 

Později jsme již započali s výrobou nejen vlastní, ale i na zakázku, jednak v rámci kooperací při sestavování celků, ale také vzduchových pušek, zbraní na černý prach – perkusních předovek.

Po několika letech samostatné činnosti, začal pan Kozumplík úzce spolupracovat s panem Michalem Pavlicou a následně vznikla v roce 2017 společnost RM metal s.r.o.

Nejen kvalitní a prověření dodavatelé a pečlivě odvedená práce stojí za spokojeností zákazníků. Je to právě zákazník, který nám svojí zpětnou vazbou umožňuje reagovat na své aktuální požadavky, což vede k vylepšení výrobku a absolutní spokojenosti na obou stranách.